جو دوسر تغذیه بسیار مقوی

جو دوسر تغذیه بسیار مقوی

در باره خواص جو دوسر چیزی شنیدید؟

آیا می دانید چه  غذاهایی با جو دوسر می توانیم درست کنیم؟

جو پرک خواص باور نکردنی دارد ،شرکت پیشگامان هیمه  یا ارگانیک دارامان برای شما کاربران محترم سایت مقوی ترین و لذیذ ترین صبحانه  را که می توان با  جو پرک تهیه نمود از منابع مختلف گرد آوری نموده است .تا شما ضمن خرید جو پرک، مقوی ترین صبحانه را هم میل بفرمایید. پس با ارگانیک دارامان همراه  باشید.

شما می توانید مقویترین و لذیذترین صبحانه و انواع سوپها و آش ها و غذاها را با فیبر بالا و ویتامین B تهیه نمایید. و حتی مقداری از آن را بر روی سالاد بریزید.

در تهیه انواع سوپ شما می توانید بر حسب سلیقه خود یک پیمانه جو دو سر را در چهار الی شش پیمانه آب سرد ریخته و بپزید. برای تهیه انواع سوپ می توانید به قسمت آشپزی همین وب سایت مراجعه فرمائید.

پیشنهاد می کنیم:

بخرید،میل کنید؛تجربه تان را برای ما بفرستید جو دوسر

همچنین می توانید با استفاده از جو دو سر پرک انواع کیک و کلوچه را تهیه فرمائید و یا بر روی انواع شیرینی بپاشید.
در هنگام پختن نان نیز می توانید آرد جو دو سر به آن اضافه کنید.

در تهیه انواع کتلت می توانید به جای آرد سوخاری از جو دو سر پرک ارگانیک دارامان ریز شده استفاده فرمائید و همچنین در سرخ کردن انواع مرغ و ماهی از این غله استفاده کنید.
از آنجا که جو دو سر پرک لعاب زیادی دارد آن را پودر کرده و یا همانگونه به صورت پرک در انواع غذاها و خورشها ریخته که بهترین جایگزین سیب زمینی به عنوان غلیظ کننده غذاها است. به اینستا گرام ما، سر بزنید

جو دو سر پرک  ارگانیک دارامان خرد را می توانید در تهیه انواع کوکو و دلمه استفاده نمایید.

در تهیه سالاد الویه می توانید به جای سیب زمینی از پرک جو دو سر پخته شده استفاده نمایید که بسیار لذیذ است. برای پخت جو دو سر پرک جهت تهیه سالاد الویه به ازای هر پیمانه پرک جو دو سر دو پیمانه آب کافی است.

همچنین شما می توانید با استفاده از جو دو سر پرک مقوی ترین ولذیذترین صبحانه را برای خود و فرزندانتان تهیه نمایید، که بهترین جایگزین انواع نانهای گندم است. فقط کافیست جو دو سر پرک  ارگانیک دارامان را پخته و در شیر یا شیر سویا ریخته و به همراه عسل ،اگر عسل  ارگانیک  دارامان باشد که فوق العاده است  یا شکر و یا بر حسب سلیقه خودتان بدون عسل و شکر مصرف نمایید.

برای صبحانه می توانید جو دو سر ارگانیک دارامان  را با دارچین و یا جوز هندی مزه دار کنید. کشمش و یا هر نوع میوه خشک و یا تازه نظیر تکه های موز، توت فرنگی، سیب و یا توت تازه به آن اضافه کنید و در آخر مقدار کمی شکر یا عسل و کمی شیر به آن اضافه کرده و میل نمایید.

سبوس جو دوسر را از کجا بخرم

انواع جو دوسر را می توانید از  فروشگاه های مختلف تهیه کرده ولی اگر یک تغذیه بسیار مقوی می خواهید تهیه کنید ،فقط جو دو سر ارگانیک دارامان را پیشنهاد می نمایم  که می توانید از فروشگاه ارگانیک دارامان خرید کنید و یا به شماره ۰۹۱۹۹۱۰۲۲۵۸ و یا 02144746462 تماس حاصل فرمایید.

از آنجا که جو دو سر پرک آماده مصرف است می توانید حتی بدون پختن نیز آن را در شیر یا شیر سویا گرم ریخته و میل نمایید. بر حسب سلیقه خود می توانید با افزودن انواع دانه ها همچون گردو، بادام و یا سایر آجیلها، یا انواع میوه های خشک در آن صبحانه ای سرشار از ویتامین تهیه کنید.

نوش جان