تلفن تماس : 02191014442

مختصری درباره دارامان ارگانیک :

گروه علمی – تجاری – کشاورزی، شرکت پیشگامان زرین هیمه با نام تجاری دارامان ارگانیک از سال ۱۳۹۳ با هدف ترویج فرهنگ تغذیه سالم و ارتقاء سلامت جامعه مبتنی بر پایه های علمی و تجربی فعالیت خود را آغاز نموده و طی این مدت سپری شده با افزایش سطح دانش پرسنل مجموعه و جلب رضایت مصرف کنندگان محصولات ارگانیک، سطح فعالیت خود را در زمینه تولید و پخش به حد مطلوب رسانده است . اینک با تولید محصولاتی چون عرقیات و گیاهان دارویی، گلاب، آبلیمو، سرکه سیب، آبغوره، حبوبات (لوبیا قرمز، لوبیا سفید، لوبیا چشم بلبلی، لوبیا چیتی، عدس، نخود، لپه)، چای ممتاز سیاه و سبز ارگانیک، عسل (رایحه های کوهی، چهل گیاه، گون و آویشن)، ژل رویال، برنج سفید و قهوه ای ، غلات (گندم، جو، آرد سبوسدار، بلغور گندم)، گردو، بادام، کشمش و روغن کنجد؛ بی شک یکی از فعالترین مجموعه ها در زمینه تولید و ارائه محصولات ارگانیک می باشد.

این مجموعه علاوه بر تامین مصارف محصولات ارگانیک داخلی، به صادرات این محصولات به خارج از کشور به عنوان یک بازار هدف برای محصولات ارگانیک ایرانی توجه ویژه داشته و می پردازد. درحال حاضر این شرکت با پرسنل مجرب فعالیت خود را بر اساس اهداف تعیین شده به صورت گسترده و حرفه ای ادامه می دهد. مجموعه دارامان ارگانیک با بیش از ۵۰ کشاورز که مالک مجموعا ۴۵۰ هکتار زمین کشاورزی در شهرستانهای گرمی (دشت مغان واقع در سرو آغاجی، حاشیه دره رود) اردبیل، اهر، کلیبر، لنگرود، کاشان و مراغه می باشند، قرارداد کاشت ، داشت و برداشت به صورت ارگانیک (بدون کود و سم شیمیایی) را منعقد نموده است. برداشت گیاهان دارویی این مجموعه از عرصه طبیعی کوه های استان های آذربایجان و اردبیل انجام گرفته و عرقیات این گیاهان به صورت استریل تهیه و بسته بندی می شود. از عزیزان علاقه مند به سلامت جامعه دعوت می شود نظرات سازنده خود را جهت استیلای فرهنگ مصرف محصولات ارگانیک با این مجموعه در میان بگذارند تا از راهنمایی های ایشان در راستای پیشرفت فرهنگ مصرف مواد غذایی ارگانیک استفاده شود.

آدرس فروشگاه بر روی نقشه :

اطلاعات دارامان ارگانیک

تهران ، پونک ، تقاطع میرزابابایی و سردار جنگل ، خیابان ایران زمین شمالی ، بیش کوچه شکوفه 2 ، پلاک 5 ، طبقه 1 ، واحد 2 ، دارامان ارگانیک

توجه :

در صورتی که پاسخ سوال خود را در بین سوالات متداول پیدا نکردید از طریق فرم تماس مقابل سوال خود را مطرح کنید. کارشناسان ما بزودی پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.سعی کنید پرسش خود را واضح اعلام کنید. همچنین میتوانید بصورت تلفنی نیز با کاراشناسان ما تماس گرفته و بصورت تلفنی مشاوره دریافت کنید.
با تشکر از حسن انتخاب شما

راه ارتباطی متنی با فروشگاه :